Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

 
 
Někteří z vás už možná o dívčí skupině 5angels slyšeli a nebo dokonce její členky viděli v televizi či na některém vystoupení. Snažili jsme se zjistit, zda jsou tyhle dívky skutečně andílci a nebo spíš čertice. Vyzpovídali jsme tedy člověka, který je velmi dobře zná, Michala Mertla, manažera skupiny 5angels.

Kdy a jak skupina 5angels vznikla?
Skupina 5angels vznikla přibližně před rokem a půl, na podzim 2007. Jako manažer jsem vybíral z několika stovek adeptů různě po tanečních soutěžích. Musel jsem zároveň hledat dívky, které umí nejen tancovat, ale také zpívat.
Bylo těžké vybírat?
Těžké to bylo určitě. Protože když nějaká dívka byla výborná tanečnice, neuměla třeba zpívat nebo naopak. Vybrané tanečně výborné dívky musely ještě podstoupit výběr pěvecký. Nakonec čtyři dívky byli vybrány z tanečního klubu AT studio Domino a pouze pátá - Dianka přišla z posledního konkurzu.


Znala se dřív některá z děvčat?
Ano, Nikola, Niki, Kristýnka a Týna se znaly z AT studio Domino.
logo 5angelsJsou všechni "andílci" z Prahy?
                                     Ano, všechna jsou z Prahy.
Jak se často scházejí, trénují, nacvičují?
Ve volném čase, ale je to čím dál tím méně, si dívky ve svém klubu zatancují. Dianka, pokud má čas, jde na svůj balet, kde začínala. Choreografie a fyzičku trénují 2x týdně. Jednou týdně studují zpěv. Zbytek času jim hlavně zaberou koncerty a různá vystoupení či hostování v televizních pořadech.
Pět holek pohromadě, to někdy nedělá dobrotu. Jsou spíše kamarádky nebo konkurentky. Naštvou se na sebe navzájem a nebo "táhnou za jeden provaz"?
Holky jsou výborné kamarádky. Ani to jinak nejde. Jinak bych okamžitě jako manažer zasáhl. Snažím se děvčata připravit i na takové věci jako je závist, sláva, negativní ohlasy. O všem mluvíme a vše jim vysvětluji.
Mají nějakou svou vůdčí osobnost, jakousi mluvčí?
Snažíme se, aby mluvily vždy všechny. Ale nejvýrazněji jsou slyšet Nikola a Dianka. Niki se ještě trošku stydí, ale už se zlepšila. Nejmladší benjamínci jsou Kristýnka a Týnka.5angels, zleva Diana, Nikola, Kristýna, Týna a Niki.
Za rok a půl spolupráce děvčata jistě velmi dobře znáte. Můžete je zkusit stručně představit?
Zkusím to. Více se o nich dozvíte na webových stránkách www.5angels.cz, kde najdete také aktuální termíny vystoupení.
  • Nikola: vůdčí povaha, ambiciózní, nejmenší, sportovní, showmanka.
  • Diana: docela tichá, rozvážná, nejde do ničeho pohlavě, nejvyšší, nejdelší vlasy.
  • Niki: mazlivá, milá, miluje zvířata.
  • Kristýnka: elegantní, tichá, hodná, milá.
  • Týna: milá, s ďáblem v těle. Když to rozjede, stojí to za to. Nejmladší, všemu se směje, neposedná.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář